Aktualności > Wydarzenia > Światowy Rok Fizyki

Światowy Rok Fizyki

20 września 2005 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów organizowanych przez Oddział Lubelski PTF w związku z obchodami Światowego Roku Fizyki. Zwycięscy uczniowie przybyli do Auli im. S. Ziemeckiego w Instytucie Fizyki UMCS w towarzystwie swoich nauczycieli.

Laureaci Konkursu Plastycznego "ŚWIAT FIZYKI"

I  nagroda: Ewelina Adamiec z Liceum Ogólnokształcącego w Kozienicach
nauczyciel mgr Joanna Krześniak        

I  nagroda ex equo: Sandra Sędziak  z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
nauczyciel mgr Cezary Grzelak

II nagroda: Alicja Pilorz z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
nauczyciel mgr Cezary Grzelak

III nagroda: Aleksandra  Noskowicz z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w  Wisznicach 
nauczyciele mgr Joanna Kuśmierz, mgr Mirosława Bortniczuk

Wyróżnienia:

Ewelina Adamska z Liceum Ogólnokształcącego w Annopolu
nauczyciel mgr Kazimiera Serafin

Agnieszka Firlej z Publicznego Gimnazjum w Przybysławicach
nauczyciel mgr Magdalena Reszka

Natalia Hawryluk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie
nauczyciel mgr Andrzej Paździor

Marta Włoch z I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
nauczyciel mgr Mieczysław Lis

Wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Laureaci Konkursu Literackiego "MARIA SKŁODOWSKA-CURIE - OSOBOWOŚĆ NIEZWYKŁA" 

Nagrodzeni uczniowie Gimnazjum:

I  nagroda: Agata Popławska z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Białej Podlaskiej 
nauczyciel mgr Jerzy Grabek

II nagroda: Magdalena Wójcik z Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie
nauczyciel mgr Jolanta Czechowska

II nagroda ex equo: Michał Kaczor ze Społecznego Gimnazjum KSW w Siedlcach
nauczyciel mgr Dorota Mazur

III nagroda: Katarzyna Sidoruk z Publicznego Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
nauczyciel mgr Agnieszka Stefaniuk

III nagroda ex equo: Weronika Zakrzewska z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Łęcznej
nauczyciel mgr Ewa Karpińska

Wyróżnienia:

Monika Bronisz  z Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lubartowie
nauczyciel mgr Jolanta Czechowska

Monika Giza z Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Puławach
nauczyciel mgr Grażyna Iskrzak

Klaudia Sławińska z Gimnazjum w Komarówce Podlaskiej
nauczyciel mgr Marta Kasjaniuk

Nagrodzeni uczniowie Szkół Ponadgimnazjalnych:

I nagroda: nie przyznano

II nagroda: Lucyna Panasiuk z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Milanowie
nauczyciel mgr Agnieszka Pelczar

III nagroda: Renata Mościńska z XIX Liceum Ogólnokształcącego im. M. i J. Kuncewiczów w Lublinie
nauczyciel mgr Jadwiga Zgardzińska

Olga Stawska z Zespołu Szkół Nr 2  w Lubartowie
nauczyciel mgr Beata Kućmińska-Trepka

Joanna Trześniowska z IX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie
nauczyciel mgr Cezary Grzelak

Wyróżnienia:

Agnieszka Antonowicz z Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 w Kozienicach
nauczyciel mgr Joanna Krześniak

Sylwia Dmowska z Liceum Ogólnokształcącego w Kocku
nauczyciel mgr Ewa Guz

Monika Dudek z II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
nauczyciel mgr Grzegorz Łagodzin

Katarzyna Patynowska z Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 w Kozienicach
nauczyciel mgr Joanna Krześniak

Adam Solczak z II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
nauczyciel mgr Grzegorz Łagodzin

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!
Powered by CMSimple